Drukujemy w 3D...

DRUKARKI 3D, RAPID PROTOTYPING

Druk 3D
Chcesz wiedzieć więcej?
Aparat fotograficzny z drukarki 3D? czytaj >>

Drukowany pistolet w Polsce?
Przeczytaj historię HUKACZA >>

Jeszcze nie wiesz jak działa drukarka 3d?
Zobacz film


Sprawdź jakość swojej drukarki pobierz wydruk testowy >>
Notka prawna
1. Korzystając ze strony użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie materiały o ile nie zaznaczono inaczej są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autorów jest zabronione.
2. Linkowanie jest dozwolone do całych podstron serwisu (wraz z nagłówkami i stopką). W przypadku linkowania do pojedynczych elementów (zdjęcia, filmy) wymagane jest podanie w opisie źródła pochodzenia elementu wraz z linkiem do podstrony lub strony głównej serwisu.
3. W przypadku wstawienia zdjęcia na innej stronie internetowej wymagane jest aby zdjęcie było linkiem do podstrony serwisu, na której się znajduje lub było podpisane takim linkiem.
4. Zdjęcia zamieszczone na stronie nie mogą być wykorzystywane bez zgody autorów. W szczególności zabrania się wykorzystywania fragmentów zdjęć lub ich wersji edytowanych.
5. Strona nie wykorzystuje ciasteczek (cookies).
Nasze logo

Warunki użycia.
Logo obejmuje czarny obrys i to co jest w jego wnętrzu. Tło logo może być zmienione ale w przypadku użycia bardzo ciemnego tła (mniej niż 50% w skali jasności) należy wykorzystać logo w formie kwadratu z białym tłem. Dopuszcza się poziomy ciemny element nie większy niż 30% wysokości logo w jego tle. Jakakolwiek inna zmiana logo zabroniona. Minimalny rozmiar logo to 50x50 pikseli.
Użycie logo dozwolone jest w celu promocji naszej firmy, oferty lub w celach informacyjnych dotyczących naszej działalności.
Rekomendowaną formą użycia logo jest stworzenie linku do strony 3d3.pl albo jako podpisu pod logo albo w taki sposób, że logo jest linkiem do strony.
Zastrzegamy prawo do żądania usunięcia logo bez podania przyczyny.

Przykład kodu do wstawienia naszego logo na stronę:Przykłady użycia logo


Informacje
Firma
Media
Kontakt
Produkty i usługi
Technologie
Wycena
Wydruki - gadżety
Więcej
Allegro
Facebook
Wydarzenia
Notka prawna
Poleć nas

Drukujemy w 3D! Oferujemy drukarki 3D, usługi szybkiego wytwarzania (rapid prototyping), materiały do druku (filamenty), części zamienne do drukarek 3D, akcesoria do drukarek (stojaki, uchwyty), serwis drukarek 3D, szkolenia z zakresu druku 3D, pokazy druku 3D. Również u nas kupisz ekskluzywne gadżety wydrukowane na drukarce 3D w tym jedyny na świecie nowy model tzw. "impossible print" czyli wydruk niemożliwy do wykonania nawet na zaawansowanych obrabiarkach numerycznych. Oprócz tego inne gadżety z drukarki 3D w tym biżuterię.
Polish 3D printing company, rapid prototyping, 3D printers and printing filaments.
Projekt i wykonanie strony AXEPRIM Poznań 2013-2016

Kliknij na obrazek aby zamknąć